Partneri

 


Spoločnosť ALPINA Security Systems bola založená v roku 1978 v Rakúsku s jasným cieľom stať sa jednotkou medzi výrobcami bezpečnostných prvkov pre cestnú prevádzku, zimné športy a ďalšie veľké športové udalosti. Dnes patrí medzi hlavné zaisťovateľa bezpečnosti udalosťou organizovanej federáciami ako je FIA (Fédération Internationale de l'Automobile), FIM (Fédération Internationale de Motocyclisme) and FIS (Fédération Internationale de Ski).
Viac na www.alpina.at

 


Spoločnosť Maybach bola založená v roku 1946 so zameraním na obchod s drevom. V roku 1952 začala s produkciou plastových výrobkov a čoskoro na to sa v roku 1958 stala najväčším výrobcom termoplastov v južnom Nemecku. Spoločnosť sa postupne začala viac zameriavať na výrobu bezpečnostných cestných prvkov za využitie poznatkov a skúseností s výrobou plastov. V dnešnej dobe je spoločnosť Maibach držiteľom mnohých patentov a ponúka širokú škálu výrobkov pre bezpečnosť cestnej premávky ako napríklad siete proti snehu zabraňujúce tvorbu snehových závejov, kontajnery na posypový materiál, prenosné výstražné prahy, zábrany pre obojživelníky a ďalšie.
Více na www.maibach.de

 


Spoločnosť Marcegaglia patrí medzi najväčšie svetové spoločnosti s produkciou ocele presahujúcou 5 miliónov ton a obratom 6 mld. Eur za rok. Pre Marcegaglii pracuje zhruba 7000 zamestnancov v 60 miestach sveta, 210 obchodných zastúpení a 43 výrobných závodov o celkovej podlahovej ploche 6 mil. m2. Spoločnosť bola založená v roku 1959 a je vlastnená rodinou Marcegaglia. Sídlo spoločnosti sa nachádza v mestu Mantova (Taliansko).
Více na www.marcegaglia.com

 

Spoločnosť MC Velox bola založená v roku 1998. Od začiatku sa venuje výhradne predaju produktov firmy VELOX WERK a ich montáži. Prvým a najčastejším produktom je stratené debnenie pre realizáciu rodinných a bytových domov a občianskej vybavenosti. V roku 2000 ponuku rozšírili o protihlukové steny a neskôr o mobilný protihlukové steny.
Více na www.mcvelox.cz

 


Spoločnosť SNOLINE bola založená v roku 1955. Už od začiatku svojej pôsobnosti sa plne venovala výrobe a vývoji prvkov pre zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky. V súčasnej dobe sa firma venuje predovšetkým výrobe a distribúcii cestných bezpečnostných systémov (tlmiče nárazu, otváracie zvodidlá, špeciálne bezpečnostné prvky pre motocyklistov, atď.), výrobe a distribúcii dopravného značenia a tiež inteligentným systémov (rýchly presun betónových zvodidiel pomocou zariadenia QMB, využívaný predovšetkým v USA). Spoločnosť je vlastnená americkým holdingom Lindsay Corporation.
Více na www.snoline.com

 


Spoločnosť Volkmann & Rossbach patrí medzi jednu z najväčších a najuznávanejších nemeckých spoločností zaoberajúca sa vývojom a výrobou oceľových bezpečnostných systémov s celosvetovou pôsobnosťou. Bola založená v roku 1963 so sídlom v meste Montabaur pri Kolíne nad Rýnom. V súčasnej dobe zamestnáva cez 1200 špecialistov v rôznych oblastiach výroby so zameraním na bezpečnosť cestnej premávky.
Více na www.volkmann-rossbach.de

 

 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .