Mobilné zábrany pre obojživelníky

Popis zábran

Systém sa skladá z odolnej fólie, žiarovo zinkovaných stĺpikov s klipom pre uchytenie fólie (osová vzdialenosť stĺpikov je 1,75 m) a svoriek. Pre uchytenie zábrany k plotu dodávame mosadzné pútka. Výška zábran je 0,50 m.

Technické parametry

  • Výška zábrany 0,50 m
  • Osová vzdialenosť stĺpikov 1,75 m

Robustný typ

Mobilné robustné zábrany sú vyrobené z pevnej nepriehľadnej fólie (polyester), sú odolné proti fyzickému poškodeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Ich odolnosť proti UV-žiareniu garantuje extrémne dlhú životnosť. Spolu s fóliou dodávame špeciálne pozinkované svorky. Ak ich použijeme, fóliu nemusíme zapustiť do zeme. Mobilné zábrany majú vo vrchnej časti sklon 45 °, ktorý znemožňuje obojživelníkom prelezenie či prešplhanie.

Pre pripevnenie robustných zábran k už existujúcemu plotu ponúkame mosadzné pútka, ktoré sa pripevňujú 25 cm od seba. Tým sa zabezpečí spojenie fólie s plotom.

Ľahký typ

Fólia ľahkého typu mobilnej zábrany je vyrobená z polyesteru a polypropylénu. Je odolná proti UV-žiareniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Mobilné zábrany rovnako ako permanentné majú vo vrchnej časti sklon 45 °, ktorý znemožňuje obojživelníkom prelezenie či prešplhanie. Fólia je dodávaná v roliach (1 rola = 24,5 m fólie), výška systému je 50 cm a vzdialenosť medzi osami fixačných (žiarovo zinkovaných) stĺpikov je 1,75 m. Spolu s fóliou dodávame špeciálne pozinkované svorky. Ak ich použijeme, fóliu nemusíme zapustiť do zeme.

Pre pripevnenie zábran k už existujúcemu plotu ponúkame mosadzné pútka, ktoré sa pripevňujú 25 cm od seba. Tým sa zabezpečí spojenie fólie s plotom.

Výrobca

 

Pre zaslaní rýchleho dotazu alebo zobrazenie kontaktných údajov
kliknite na nasledujúce tlačidlo

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.