Mobilná protihluková stena

Popis steny

Protihluková mobilná stena sa skladá z protihlukového panelu, oceľového stĺpika, betónového kotevného bloku a koncového kotevného bloku.

Využitie steny

Ako je zrejmé z názvu, jedná sa o výrobok izolujúci od nežiadúcich zvukov. Jeho prednosti plynúce z mobility spočívajú predovšetkým v možnosti stavať bez stavebného povolenia, čo najbližšie k zdroju zvuku, cez inžinierske siete, a pod. Mobilnú protihlukovú stenu možno odstrániť bez dodatočných nákladov s možnosťou použitia v inej lokalite - možnosť požičiavanie, pre dočasné zmeny v doprave, oplotenie staveniska. Viac v katalógu - na stiahnutie v pravej hornej časti tejto stránky.

Tabuľka veľkostí

Výška každej protihlukovej steny je daná hlukovú štúdií. Navrhnutú výšku môže najmä v mobilnej podobe v danej lokalite obmedziť zaťaženie od vetra. V tabuľke na stiahnutie v pravej hornej časti tejto stránky sú uvedené maximálne výšky mobilnej protihlukovej steny pre kombinácie veterných oblastí, charakteristiky krajiny a použitých kotevných blokov. Výslednú výšku pre každé použitie stanoví statik.

Výrobca

 

Pre zaslaní rýchleho dotazu alebo zobrazenie kontaktných údajov
kliknite na nasledujúce tlačidlo

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde .