Dočasné zvodidlo MiniGuard

Popis zvodidla

Ide o dočasné (mobilné) zvodidlo, ktoré v priečnom reze pripomína tvar New Jersey. Zvodidlo je široké 0,500 m a vysoké 0,505 m. Vďaka špeciálnemu tvaru, kedy na okraje plechu možno nabehnúť, bez toho aby sa vozidlo dotklo zvodidla, je návrhová šírka zvodidla 0,200 m (čiže šírka, ktorá sa pokladá za šírku zvodidla do projektu).

Technické parametry

  • Výška zvodidla: 505 mm
  • Šírka zvodidla: 200 mm

Využitie a montáž zvodidla

Zvodidlo sa voľne kladie na spevnený podklad, väčšinou na vozovku. Dĺžka jedného montážneho dielu je 1,50 m, hmotnosť 60 kg a diely sa k sebe spájajú skrutkami. Na koncoch sa kotví jednou skrutkou do podložia. Začiatok a koniec zvodidla má výškový nábeh. Montáž je rýchla. Jedna pracovná skupina (3-4 osoby) je schopná inštalovať až 2000 m zvodidla za deň.

Podrobný popis zvodidla

Popis zvodidla nájdete vo výkresoch k stiahnutiu hore v pravej časti tejto stránky, sekcia "Výkresy".

Údržba zvodidla

Dočasné zvodidlo MiniGuard nevyžaduje žiadnu zvláštnu údržbu. Pre dodávku, skladovanie, osadzovanie, odsúhlasenie, prevzatie, opravy a údržbu zvodidla platí TKP kapitola 11, "Zvodidlá, zábradlia a tlmiče nárazu" a ďalej v súlade s TP 203 a TP 139.

 

Pre zaslaní rýchleho dotazu alebo zobrazenie kontaktných údajov
kliknite na nasledujúce tlačidlo

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.