Tlmiče nárazu TAU TUBE XLarge

Popis výrobku

Tlmiče nárazu sú kategóriou dopravného zariadenia, ktoré slúži v nebezpečných miestach, dopravných tieňoch na odbočenie k ochrane portálov návestí a ďalších prekážok ako preventívny záchytný systém vozidiel s účinnosťou ochrany ľudského zdravia a majetku. Všetky tlmiče TAU TUBE XLarge sú vodiace, tzv. redirektivní.

Tlmiče TAU Tube 80XL, TAU TUBE 100 XL a TAU TUBE 110XL tvoria skupinu príbuzných tlmičov nárazu, skladajú sa teda z rovnakých dielov a líšia sa v celkovej dĺžke. Jedná sa o oceľové vodiace tlmiče nárazu. Konštrukcia je tvorená z jednotlivých modulov, ktoré sa do seba pri náraze postupne zasúvajú. Rozmery jednotlivých typov tlmičov:

  • výška 0,82 m (u všetkých typov rovnaká),
  • predná šírka 2,05 m (80XL), 1,9 m (100XL) a 1,75 m (110XL),
  • zadná šírka 2,6 m (u všetkých typov rovnaká),
  • a dĺžka 4,8 m (80XL), 5,6 m (100XL) a 6,7 m (110XL).

Výkresy tlmičov nárazu TAU TUBE XLarge a montážny manuál sú k stiahnutiu v pravej časti tejto stránky.

Technické parametry

  • Úroveň zadržania 80 / 100 / 110 km/h
  • Dĺžka 4,8 m / 5,6 m / 6,7 m

Využitie tlmičov nárazu TAU TUBE XLarge

Tlmiče nárazu TAU TUBE XLarge dodávame v lichoběžníkovitém tvare. Tlmiče TAU TUBE XLarge majú ucelenú ponuku rýchlostných kategórií pre mestá a dediny, mestské okruhy, komunikácie, rýchlostné komunikácie a diaľnice, tj. od úrovne zadržania pre rýchlosť do 90 km/h, vrátane až po rýchlosť 130 km/h, vrátane. Konkrétne sa jedná o TAU TUBE 80XL - úroveň zadržania 80 (pre rýchlosť do 90 km/h, vrátane), TAU TUBE 100XL - úroveň zadržania 100 (pre rýchlosť do 110 km/h vrátane) a TAU TUBE 110XL - úroveň zadržania 110 (pre rýchlosť nad 110 km/h). Použitie na pozemných komunikáciách sa riadi podľa TP 02/2013 - Tlmiče nárazov.

Inštalácia

Postup montáže tlmičov nárazu TAU TUBE XLarge nájdete k stiahnutiu hore, v pravej časti tejto stránky v sekcii "Montážny manuál".

Údržba

Pre dodávku, skladovanie, osadzovanie, odsúhlasenie, prevzatie, opravy a údržbu zvodidla platí TP - kapitola 11, "Údržba a opravy a opravy tlmičov nárazu".

Výrobca

Snoline

Pre zaslaní rýchleho dotazu alebo zobrazenie kontaktných údajov
kliknite na nasledujúce tlačidlo

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.